Cenap Başman kimdir

Cenap Başman kimdir

Cenap Başman kimdir ? 1948 Adana doğumlu, 2017 ise aramızdan ayrılmıştır.

1984 yılında yaşadığı bir takım fenomenle içsel uyanışı, aydınlanma yolculuğu başlamıştır.

Bilinçsel uyanışı kademe kademe daha da yüksek farkındalıklı hallerin ve frekans yoğunluğunu getirmiştir.

Dünya üzerinde binlerce yıl hakimiyetini sürdüren ezoterik bilgilerin gizli ve açık hallerinin daha da üzerinde ileri aşamalı akışlar gerçekleştirmiştir.

Dinsel, ruhsal veya tüm evreni içine alan sistemin de ötesinde ilahi teknolojik bilgiler aktarmıştır.

Yaşadığı içsel yoğunluk anın anında gerçekleştiğinde hiç bir çaba sarf etmeksizin kendi öz akışları ile ortaya çıkar.

An içindeki hallleri kendisini yaşadığı bu illüzyonik boyutun çok daha dışındamakro kozmik evrenin yaşam sırlarına erişmesine vesile olmuştur.

Akışları esnasında kendisi an’da düşüncesiz bir halde gerçekleşir.

Cenap Başman, 9 Mayıs 2017 tarihinde beden terki yaparak aramızdan ayrılmış geride Dünya’ya çok önemli emanetlerini bırakmıştır.

Akışa geçirdiği bilgiler bilimsel kıstasta ele alınabilecek çok değerli bilgilerdir. Her bilincin tabi olduğu Varoluşsal ve Mutlakiyete açık ilahi yasaları, Dünya ortamındaki deneyimsel, evrimsel ve görevsel etkinliklerini de bizlere en ince detayına kadar vermiştir.

​​Cenap Başman’ın içsel olarak yaşadığı bilinçsel olgular, kendi varlığının mevcudatın sonsuzluk sırları ile muhatap olmasını mümkün kılmıştır.

Akışa geçirdiği bu bilgiler okuyucu ve takipçilerinin Beyin DNA kod açılımlarını sağlayabilmektedir.

Yüksek frekanslı ​​​bilgi ile birlikte bu bilginin kendine özel yine yüksek frekanslı enerjisi vardır. Bu enerji, açılan DNA kodlarından açığa çıkarak yaratıya geçer.

Cenap Başman kimdir

Varoluş ve Yaratılışın ilahi yasalarını meydana getiren yüksek ahlaki değerlerin de her öz tarafından yaşanması için üstün eforlar sarf etmiştir.

Varoluşun her bir zerresinin yaşam amacına saygı ve sevgi çerçevesinde, her bir zerrenin var olan her oluşun Özüne uygun bakış açısına sahiptir.

bilgi ile birlikte öğrencilerine verdiği eğitimler, illüzyonik boyutun ağırlığından sıyrılmayı arzu eden her bilinç üzerinde muazzam etkiler yaratmıştır.

Öğrencilerinde alışkanlık, tutkusal anlamda yaşanan farklı farklı cevheri bilinç hastalıklarının ber taraf edilmesi, Dünyanın kendini içine çeken illizyonik sarhoşluğundan ayıltıcı yol ve yöntemleri kendisi has ve kendi uygulama programları ile sürdürülmüştür.

Cenap Başman, 

Yaşamı boyunca doğaçlayarak akışa program akışları ve eğitimleri esnasındaki uygulama buutlarında Dünya insanlığı tarafından çok farklı değerlendirildi, anlaşılamadı ve halen de anlaşılması çok güç bir bilinç varlığıdır.

Yakın çevresi tarafından dahi bilinç varlığının anlaşılması hiç kolay olmadığı gibi yersel veçheden tanındığı kadarı ile bilinebilmiştir.

Dünya’ya gelen her yüce gibi kıymeti çok daha sonra anlaşılan bilgelerden biri olduğundan şüphemiz yoktur.

Cenap Başman’ın doğaçlayarak akışa geçirdiği bilgiler, bir ilahi plan aracılığıyla verilen medyumik çalışmalar  veya kendi kanal bilgileri değildir.

Mesajlama

Medyumik çalışmalar yapan, operatör ya da kanalların ilahi Plana bağlanarak bilgi almalarıdır.

Doğaçlama

Doğaçlama her bilincin kendi özünden akışa geçirdiği, yüksek benliği ve tanrısal bnliğine ait  ‘Öz-sel olan Hakikat Bilgisini intikal e​ttirişidir. ​​

Cenap Başman’ın akışa geçirdiği bilgiler çoğu zaman farklı ruhsal kaynaklardaki veya tasavvuf bilgileri gibi algılanmış, derinine inilmediği için genellenrek yargılarla karşılaşnmıştır Doğaçlama olarak akışa geçirdiği bilgileri kendi öz bilinç boyutu olan ‘Matu Merkez’den intikal ettirmiştir.

Cenap Başman akışa geçirdiği yüksek frekanslı bilgiyi, insanlara kazandırmak için büyük eforlar sarf etmiştir.Bilgi, Beyin dna kod açılımlarının kendi özlerine, kendi hakikatlerine uygun, kendiliğinden gerçekleşmesi için bilgi ve bilginin enerjisini kod açıcı olarak kullanmıştır.

Cenap Başman, yaşamı boyunca kendi varlığını  Mutlak Tek’liğe  adamıştır. ​​ilahi hizmet ve ilahi görev anlayışı, kendisinin yaşam biçimi​ haline gelmiştir. ​

Dışsal olarak değerlendiren pek çok insan kendisini dünyasal algıları ile değerlendirdirdiği için bu veçhesini görmesi maalesef ki parmakla sayılı insanlarca gözlemlenmiş ve yaşanması mümkün olmuştur.

Sibel Sıvacı

Yorum bırakın